KURUMSAL

HAKKIMIZDA

AYDIN ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ 
Zengin dijital deneyimlerle dolu daha iyi bir dünya oluşturma arzumuza katılan tüm dünyadaki topluluklara ilham veren teknoloji, ürün ve çözümler konusunda yeniliklere öncülük etme sorumluluğumuzun merkezinde bulunmaktadır. Küresel toplumdaki yaratıcı bir firma olma sorumluluğumuzu bilerek çalışanlarımızın ve ortaklarımızın paylaştığı değerleri karşılarken ayrıca çaba ve kaynaklarımızı endüstri ve müşterilere yeni değerler sunmaya adamış bulunmaktayız. Aydın Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak hep birlikte heyecan ve ümit verici bir gelecek oluşturmak istiyoruz.

Kültürümüzün, iş faaliyetlerimizin ve yönetimimizin artık parçası olan üç ana stratejik dayanak bu sonuca giden girişimlerin yönetilme şeklini tanımlamaktadır: Yaratıcılık, 'Ortaklık' ve 'İnsan Gücü'.

Operasyonel mükemmellik ve yenilik cesareti sayesinde Türkiyenin en iyi ürünlerini sunma konusunda kendimizle gurur duymaktayız.
Aydın Elektronik Güvenlik Sistemleri mevcut başarılarını, rekabet gücünü ve yenilik konusundaki geçmişini daha ileriye götürerek yeni kapasite ve uzmanlıkla üst düzeyde oluşturmaya devam edecektir.

Vizyonumuz;

İlham Ver Geleceğe Ortak Ol!

Misyonumuz;

İnsanların yaşamlarını zenginleştiren, güvenli ve özgür bir hayata sahip olmalarını sağlayan, yenilikçi teknoloji, ürün ve tasarımlarla Türkiye'ye ilham veren ve dünyanın en geniş hizmet ağına sahip kuruluşlarından biri olmak.

BELGELERİMİZ

BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

AYDIN ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ 

Müşteri asla mağdur olmamalıdır.

Müşterilerimiz bize rahatlıkla referans olabilmelidir.Müşteri firmamızdan edineceği ürün ve hizmetlerde zaman planlaması yapabilmeli ve bu planların gerçekleşmesinde sıkıntı yaşamamalıdır.Müşteri hiçbir zaman mekanına güvenlik sistemi kurdurduğu için mekanının yıpratılmasına yada kirletilmesine tanık olmamalı mekanında yapılan montaj sonrasında montaj öncesindeki durumun aynen korunacağının rahatlığını yaşamalıdır.Müşteri mekanında yapılan her işlemin mutlaka bilgisi dahilinde, kontrolünde yada yönlendirmesinde yapılacağını bilmeli ve montaj sonrasında aksi bir durumla karşılaşmamalıdır.Satış ekibi kurulacak sistemin maksimum performansla çalışmasını dizayn etmekle sorumludur.Firma bünyesindeki satış, teknik ve idari personel müşteriyi ihtiyaçlarını ve sorunlarını doğru tespit edebilmek için öncelikle dinlemek ve bu ihtiyaç yada sorunlar karşısındaki çözümlerini doğru bir şekilde anlatmak ve müşterinin bu çözümleri doğru algıladığını kontrol etmekle sorumludur.Firmamız kendi bünyesinde uyguladığı müşteri memnuniyeti politikasını müşterinin yada kendisinin muhatap olacağı alarm izleme merkezi yada ürün teknik servisi gibi üçüncü firmalarında uygulamasını sağlamakla sorumludur.Firmamız satış ekibi veya personeli, müşterilerin satın aldığı sistemi veya verdiği taahhütleri mutlaka yazılı sözleşme haline getirmeli; satış sonrası değişikliklerin de yazılı onayını almalıdır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  • Müşteri memnuniyetinin arttırılması öncelikli hedefmizdir.
  • Müşteri şikayetleri hedeflenen süreler içinde çözülecektir.                                                                          
  • Şikayetler ürün, süreç ve hizmetlerimizin gelişmesi için bir iletişim fırsatıdır.
  • Müşteri şikayetlerinin tekrarını önlemek, önemli hedefimizdir.